Polskie Towarzystwo Ekonomiczne z Oddziałem w Olsztynie zaprasza Państwa do korzystania z usługi wynajmu sal szkoleniowych.

Znajdujemy się w bardzo dogodnym komunikacyjnie punkcie miasta, w samym centrum Olsztyna, ul. 1 Maja 13 (vis a vis Teatru im. St. Jaracza). Blisko Urzędów: Miasta, Wojewódzkiego i Marszałkowskiego, Centrum Handlowego Aura oraz Starówki. Budynek posiada całodobowy dozór, windy, dwa wejścia – od ul. 1 Maja jak i parkingu przy ul. Mrongowiusza, co więcej siedziba firmy jest przystosowana do możliwości korzystania przez osoby niepełnosprawne.  Dogodna lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do każdego miejsca (przystanki tramwajowe, MPK), zarówno do  Dworca  Głównego (MPK, PKP) i  Zachodniego.

KONTAKT:

505 22 50 53   lub   (89) 5 27 24 49

e-mail:  wynajem@remove-this.pteolsztyn.edu.pl;

W swojej ofercie proponujemy Państwu 5 sal szkoleniowych spełniające Państwa oczekiwania i potrzeby:

•      Sala konferencyjno – wykładowa do 30 os.

•      Pracownia komputerowa do 16 os.

•      Sala szkoleniowa średnia do 20 os.

•      Sala szkoleniowa mała do 10-14 os.

•      Sala szkoleniowa kameralna 2 os.

Sale idealnie nadają się do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, czy organizacji warsztatów. Znajdują się przy nich pomieszczenia higieniczno-sanitarne oraz windy. Każda z sal wyposażona jest w stoły i krzesła zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia spotkań biznesowych i rekrutacyjnych.

Zapewniamy

  • bezprzewodowy Internet
  • rzutnik i ekran
  • tablicę magnetyczną białą
  • flipchart
  • klimatyzacja

 Na życzenie klienta zapewniamy: 

  • serwis kawowy (kawa, herbata, ciastka) 
  • pełen serwis kawowy (kawa, herbata, woda, 3 rodzaje ciastek lub ciasto) 
  • catering obiadowy (dwudaniowy) 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów, którzy potrzebują wynajmu sali na kilka godzin, jak i do tych, którzy chcą zrealizować za naszym pośrednictwem długoterminowe projekty szkoleniowe. Zapewniamy pełen profesjonalizm i elastyczność w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb oraz pełne zaangażowanie kadry w jak najlepszą organizację.

Sala konferencyjno – wykładowa do 30 osób

Sala konferencyjna, na piętrze VIII. Pomieszczenie wyposażone w stoły i krzesła zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia spotkań biznesowych i rekrutacyjnych. Funkcjonalne meble zapewniają możliwość ustawienia ich w dowolnym układzie do 30 osób. Sala wyposażona jest w ścienny klimatyzator, w tablicę białą, projektor multimedialny, rzutnik, ekran, możliwość zaciemnienia sali (bardzo ciemne rolety), sieciowy i bezprzewodowy Internet.

Pracownia komputerowa

Pracownia na piętrze VII powstała w marcu 2015r. Wyposażona jest w 16 stanowisk komputerowych + 1 miejsce dla osoby prowadzącej, z oprogramowaniem z przeznaczeniem na prowadzenie szkoleń z zakresu kadrowo-płacowego i księgowego tj.: ENOVA, PŁATNIK, InsERT GT (Subiekt, Rewizor, Gratyfikant); Sage SYMFONIA (kadry i płace) oraz Pakiet Office. Sala wyposażona jest w przenośny klimatyzator, w Internet sieciowy i bezprzewodowy, drukarkę, projektor multimedialny, tablicę białą, ekran, rolety.

 

 

Sala szkoleniowa średnia

Sala szkoleniowa średnia, na piętrze VIII. Pomieszczenie wyposażone w stoły i krzesła zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia zajęć szkoleniowych i nie tylko. Funkcjonalne meble zapewniają możliwość ustawienie ich w układzie konferencyjnym, szkolnym, warsztatowym na około 18-20 osób. Sala wyposażona jest w przenośny klimatyzator, flipchart, projektor multimedialny oraz bezprzewodowy Internet.

Sala szkoleniowa mała

Sala szkoleniowa mała, na piętrze VII. Pomieszczenie wyposażone w stoły i krzesła zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia zajęć szkoleniowych i nie tylko. Funkcjonalne meble zapewniają możliwość ustawienie ich w układzie konferencyjnym, szkolnym, warsztatowym na około 14 osób. Sala wyposażona jest w przenośny klimatyzator, tablicę kredową, projektor multimedialny, ekran oraz bezprzewodowy Internet.

Sala szkoleniowa mała 2

Sala szkoleniowa mała, na piętrze VII. Pomieszczenie wyposażone w stoły i krzesła zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia zajęć szkoleniowych i nie tylko. Funkcjonalne meble zapewniają możliwość ustawienie ich w układzie konferencyjnym, szkolnym, warsztatowym na około 14 osób. Sala wyposażona jest w ścienny klimatyzator, tablicę ścieralną (białą), projektor multimedialny, ekran oraz bezprzewodowy Internet.

Sala szkoleniowa kameralna

Sala szkoleniowa kameralna, na piętrze VII. Najmniejsze z pomieszczeń wyposażone w stół konferencyjny i krzesła zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia zajęć indywidualnych (do 2 os.) lub rozmów rekrutacyjnych. Internet bezprzewodowy.

Catering

W naszej ofercie posiadamy także usługę cateringu w postaci serwisu kawowego(kawa sypana i rozpuszczalna, herbata, woda butelkowana gazowana i niegazowana, soki owocowe, śmietanka do kawy, cukier), ciastek, kanapek bankietowych oraz obiadów.