Wynajem sali wykładowo - konferencyjnej, pracowni komputerowej ...

Zapraszamy.

 

 

Szanowni Państwo!

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne z Oddziałem w Olsztynie zaprasza Państwa do korzystania z usługi wynajmu sal szkoleniowych.

Znajdujemy się w bardzo dogodnym komunikacyjnie punkcie miasta, w samym centrum Olsztyna, ul. 1 Maja 13 (vis a vis Teatru im. St. Jaracza). Blisko Urzędów: Miasta, Wojewódzkiego i Marszałkowskiego, Centrum Handlowego Aura oraz Starówki. Budynek posiada całodobowy dozór, windy, dwa wejścia – od ul. 1 Maja jak i parkingu przy ul. Mrongowiusza, co więcej siedziba firmy jest przystosowana do możliwości korzystania przez osoby niepełnosprawne.  Dogodna lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do każdego miejsca (przystanki tramwajowe, MPK), zarówno do  Dworca  Głównego (MPK, PKP) i  Zachodniego.

W swojej ofercie proponujemy Państwu 5 sal szkoleniowych spełniające Państwa oczekiwania i potrzeby:

  • Sala konferencyjno – wykładowa do 30 osób,
  • Pracownia komputerowa do 16 osób,
  • Sala szkoleniowa średnia do 20 osób,
  • Sala szkoleniowa mała do 10-14 osób,
  • Sala szkoleniowa kameralna do 2-3 osób;

 

Sale idealnie nadają się do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, czy organizacji warsztatów. Znajdują się przy nich pomieszczenia higieniczno-sanitarne oraz windy. Każda z sal wyposażona jest  w stoły i krzesła zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia spotkań biznesowych i rekrutacyjnych.

 

Szczegóły oferty, zdjęcia sal w zakładce "Wynajem sal"

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Olsztynie

ul. 1-go Maja 13, piętro VII (pok. 706), 10-117 Olsztyn

 tel. 505 22 50 53

tel.(89) 5 27 24 49

pte@remove-this.pteolsztyn.edu.pl

www.pteolsztyn.edu.pl