Wynajem sali wykładowo - konferencyjnej, pracowni komputerowej ...

Zapraszamy.

 

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne z Oddziałem w Olsztynie zaprasza Państwa do korzystania z usługi wynajmu sal szkoleniowych.

Znajdujemy się w bardzo dogodnym komunikacyjnie punkcie miasta, w samym centrum Olsztyna, ul. 1 Maja 13 (vis a vis Teatru im. St. Jaracza). Blisko Urzędów: Miasta, Wojewódzkiego i Marszałkowskiego, Centrum Handlowego Aura oraz Starówki. Budynek posiada całodobowy dozór, windy, dwa wejścia – od ul. 1 Maja jak i parkingu przy ul. Mrongowiusza, co więcej siedziba firmy jest przystosowana do możliwości korzystania przez osoby niepełnosprawne.  Dogodna lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do każdego miejsca (przystanki tramwajowe, MPK), zarówno do  Dworca  Głównego (MPK, PKP) i  Zachodniego.

 

W swojej ofercie proponujemy Państwu 4 sale szkoleniowe spełniające Państwa oczekiwania i potrzeby:

 

  • Sala konferencyjno – wykładowa do 30 os.
  • Pracownia komputerowa do 16 os.
  • Sala szkoleniowa mała do 10-14 os.
  • Sala szkoleniowa kameralna 2 os.

 

Sale idealnie nadają się do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, czy organizacji warsztatów. Znajdują się przy nich pomieszczenia higieniczno-sanitarne oraz windy. Każda z sal wyposażona jest  w stoły i krzesła zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia spotkań biznesowych i rekrutacyjnych.

 

 

Informacje: 89 5 27 58 25